Cesta od myšlenky po realizaci byla trochu delší, ale vše má svůj důvod. Někdy je potřeba dát i myšlenkám možnost uzrát.

Mnoho let pracuji jako dermální specialista ve vlastním salónu v Brně. Kosmetika a péče o pleť je mojí vášní již od puberty. V té době jsem stejně jako mnoho mých vrstevníků řešila nedokonalosti své pubertální pleti a moje prozíravá maminka neváhala a dovedla mě ke své kosmetičce. Bylo mi 13 let a do dnešního dne, jsem ji za tento počin vděčná. Nejen, že mi tenkrát zkušená paní kosmetička pomohla, ale udala nevědomky i směr, kterým jsem se vydala…

Dnes se jako dermální specialista zaměřuji především na nedokonalosti pleti (akné, kuperóza, předčasné stárnutí…). Navštěvují mě klienti od 13 let. Nejstarší klientka má dokonce krásných 82 let!

Nemusí vás zrovna na pleti něco trápit, ale ten fakt, že o svoji pleť pravidelně pečujete vám zaručí, že se vyhnete jejímu předčasnému stárnutí. Je mi 46 let a vím o čem mluvím…

Z mé profesionální praxe vím, že některé zanedbané problémy jde mnohdy těžko vyřešit. Je to nejen běh na dlouhou trať, ale i trauma pro peněženku. Smutné je, že včasnou péčí jde mnoha problémům zabránit… jen si to uvědomit dříve a je vyhráno.

„Péči o svoji pleť vnímejte jako prioritu, ne jako zbytečný luxus.
Za pár let svůj přístup rozhodně oceníte…“

Nejideálnější je kombinace profesionální salónní péče s péčí domácí. Kdy vám vaše kosmetička, (která vaši pleť zná opravdu dokonale, na rozdíl od prodavačky v drogerii) doporučí produkty, které jsou pro vás vhodné.

„Dříve než se zeptáš, proč je kvalitní profesionální kosmetika drahá,
zamysli se nad tím, proč je kosmetika v drogerii tak levná …“

„Cesta od myšlenky po realizaci byla trochu delší…“, ale za to je vydlážděná zkušenostmi v oboru, které prostě přináší pouze čas. Neumím doporučit svým klientům vhodnou péči, aniž bych daný výrobek neměla vyzkoušený sama na sobě a absolutně mu nedůvěřovala.

Pro svoji kosmetickou praxi jsem proto zvolila profesionální kosmetickou značku Christina, která jako jedna z mála dokáže řešit konkrétní problém. Nenajdete u ní krém, který je tzv. na vše a vlastně na nic. Takový krém neublíží, to je pravda, ale také efektivně nevyřeší konkrétní problém (neboť má v sobě tzv. „od všeho něco“). Christina mě za ty roky které s ní pracuji přesvědčila, že opravdu funguje. Christina má neuvěřitelných 11 linií a každá je aktivní pro daný problém.

Původně jsem tento e-shop chtěla věnovat pouze svým klientům, kteří by si tak v pohodlí domova objednali oblíbené produkty v předstihu a měli tak jistotu, že na ně budou při příští návštěvě čekat. Jenže to mi nestačilo, chtěla jsem víc … a tím „víc“ byla touha dostat kvalitní kosmetiku i do vaší koupelny.

U některým výrobků najdete i můj TIP. Je to takové doporučení z praxe pro lepší efekt péče (kombinace výrobků) … budu průběžně doplňovat…

… stejně tak budu postupně doplňovat i další profesionální kosmetické značky se kterými mám osobní zkušenost a zaujali mě. Nechci nic uspěchat a protože mi záleží na tom, abych o kosmetice, kterou vám nabízím věděla co nejvíce, je potřeba projít pár školeními a procesem testování. Jen tak si mohu být jistá tím, že zde najdete pouze to nejlepší …

POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM PRODUKTŮ PRO DOMÁCÍ PÉČI ?

Budete-li potřebovat pomoci s výběrem produktů pro domácí péči, neváhejte se na mne obrátit.

Přeji Vám příjemné nakupování.

Jolana T. Dioba

1+