Kosmetické štětce EcoTools®

EcoTools® je americká firma, která vyrábí prvotřídní kosmetické nástroje a pomůcky pro osobní hygienu, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky jsou baleny v obalech z bambusového a bavlněného vlákna či recyklovaného papíru potištěných barvou na rostlinné bázi.

EcoTools® každoročně věnuje 100 000 dolarů na neziskovou činnost, která zlepšuje svět, ve kterém žijeme.

Cruelty Free: EcoTools® miluje své chlupaté přátele! Jejich výrobky mají certifikát PETA, což znamená, že jsou 100% Cruelty Free a Vegan.

Recyklované materiály: EcoTools® věří, že dává starým věcem nový účel. Proto jsou produkty vyrobeny z recyklovaného hliníku a jejich obaly jsou vyrobeny z recyklovaného plastu od spotřebitele a jsou 100% recyklovatelné.

Kosmetické štětce EcoTools® dovedou vaši dekorativní kosmetickou výbavu k dokonalému souznění s přírodou i s vaší krásou.

22.4. – SLAVÍME DEN ZEMĚ

V den Země a každý den jsme hrdí, že vám můžeme přinést nástroje na líčení a krásu, které jsou šetrné k Zemi a 100% veganské!

„Dobře pro vás a dobře pro planetu“. 🌎

ke každému nákupu produktů EcoTools® nad 300 Kč Vám přibalíme Brush BOX Cleaner pro snadné čištění štětců bez oplachování ZDARMA.

Platí od 18.4. 2021 pro prvních 10 objednávek.

Zobrazuji všech 5 výsledků