DÁRKOVÉ POUKAZY

DARUJTE MOŽNOST POŘÍDIT SI TO, CO SI PŘEJE…

Netrefíte správně velikost? Nejste si jistí, jaký parfém je ten její oblíbený, nebo jaké hodinky by si vybral on? Pak je dárkový poukaz tou pravou volbou.

S poukazem totiž nedarujete jen hodnotný kus papíru, ale zároveň dopřejete svým blízkým skvělý zážitek při výběru toho pravého dárku, který je zaručeně potěší. Jen oni sami totiž vědí, po čem doopravdy touží.

Protože jsme provozovatelé tetovacího a kosmetického salónu najdete v nabídce i Dárkové poukazy na tyto služby. Tyto uplatňujete ve chvíli čerpání dané služby.

Chcete-li uplatnit naše Dárkové poukazy na nákup v e-shopu, postupujte stejně jako při uplatňování slevových kupónů – zadáním kódu z poukazu v sekci košík.

DÁREK NA POSLEDNÍ CHVÍLI…

Elektronické dárkové poukazy máte v emailu ihned po připsání platby na náš účet. Na nic nečekáte a můžete si jej vytisknout a okamžitě jím obdarovat.

Zakoupené poukazy nevyměňujeme zpět za finanční částku. Doporučujeme vybrat celou hodnotu poukazu, neboť případný rozdíl v ceně vybraného zboží či služby a hodnotě poukázky není vratný. Lepší je vybrat zboží v o něco vyšší hodnotě a zbytek doplatit, abyste využili celou částku poukazu.

Platnost poukazu je 3-12 měsíců od chvíle, kdy nám dorazí platba. Více o platnosti najdete přímo ve výběru typu poukazu.

Zobrazuji všechny 2 výsledky